Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
wtorek, 24 marzec 2015 13:14

„Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” - spotkanie Laureatów i Nominowanych z Członkami Kapituły podczas Lunchu biznesowego

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 23 marca 2015 roku w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym ZIG odbył się Lunch biznesowy, w trakcie którego miało miejsce spotkanie Kapituły Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” z Nominowanymi i Laureatami Konkursu. Spotkanie zainaugorowało rozpoczęcie prac nad XII edycją tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia na Dolnym Śląsku.

Warto nadmienić, że z przeprowadzonych rozmów z Laureatami wyłania się bardzo pozytywny obraz Nagrody. „Dolnośląski Gryf” jest bowiem czymś więcej niż tylko wartościową statuetką, o którą zabiega wiele uznanych na rynku przedsiębiorstw. To cieszący się ponadregionalnym uznaniem Konkurs, w którym zwycięstwo realnie przekłada się na rozwój firm i jednostek samorządu terytorialnego, o czym rokrocznie świadczy wysoka liczba zgłoszeń, połączona z zainteresowaniem wielu mediów, czego ukonorowaniem jest transmisja telewizyjna z finałowej Gali w TVP Wrocław.

Podczas spotkania Członkowie Kapituły Konkursu debatowali nad jeszcze większym uatrakcyjnieniem Nagrody, którą w tym roku czeka kilka nowości. Dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkie przedsiębiorstwa i samorządy do uwzględnienia Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” w swoich planach na najbliższe miesiące.

Wśród obecnych na spotkaniu byli m.in. przedstawiciele nagrodzonych firm i jednostek samorządu terytorialnego: Gminy Miasto Świdnica, Newind sp. z.o.o., Pneumat System Sp. z o.o., OTTO Polska Sp. z o.o., Metalerg Sp. z o.o.Sp.k. oraz nominowanych przedsiębiorstw: Intechnologia Sp. z o.o., Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A., Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej SA, DOZAMEL Sp. z o.o., Przedsiębiorstwa Hak Sp. z o.o. oraz Banku Spółdzielczego w Oławie.

Czytany 8787 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 marzec 2015 13:27

Galeria

{gallery}374{/gallery}