wtorek, 10 luty 2015 11:09

Zgłoś Kobietę Wpływową 2015

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Może być piękna i czarująca, ale nade wszystko musi mieć wpływ na sprawy i wydarzenia wokół niej. Szukamy Kobiety Wpływowej Roku 2015. Ogłaszamy wielkie poszukiwanie Bardzo Ważnej Osoby na Dolnym Śląsku w naszym plebiscycie Kobieta Wpływowa 2015. Proszę Państwa, już od dziś możecie zgłaszać swoje kandydatury, wysyłając je (najlepiej wraz ze zdjęciem) z krótkim uzasadnieniem pod następujący adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez stronę internetową www.gazetawroclawska.pl.

Pierwsze kandydatki przedstawimy w przyszłym tygodniu. Wtedy też rozpocznie się głosowanie. Czekamy na kandydatury pań przedsiębiorczych, liderek, organizatorek, kierowniczek - słowem na wszystkie te, które potrafią pociągnąć za sobą innych do działania, bo mają charyzmę i odwagę do działania. Pięć edycji plebiscytu już za nami. Wśród ponad stu zeszłorocznych kandydatek były zarówno panie ze świata polityki, nauki, medycyny i sztuki, jak i biznesu i oświaty. Przypominamy, że mogą to być także kobiety działające w służbie zdrowia, fundacjach, stowarzyszeniach czy organizacjach filantropijnych. Jest jeden warunek: powinny działać na Dolnym Śląsku albo z tego regionu pochodzić. Wygra ta pani, na którą zostanie oddanych najwięcej głosów. Agłosować będzie można na trzy sposoby.

Pierwszy: SMS-em pod numer 72355, w treści wpisując kobiety.- a po kropce numer kandydatki. Jej numer będzie wyświetlał się pod zdjęciem na stronie naszego plebiscytu www.gazetawroclawska.pl. Koszt 1 SMS-a to 2,46 zł z VAT. Jednym takim SMS-em kandydatka zyskuje aż 15 punktów. Każdego dnia można wysłać niezliczoną liczbę SMS-ów na konkretną kandydatkę.

Sposób drugi: klikając na stronie internetowej gazetawroclawska.pl na odpowiedni przycisk przy wybranej kandydatce. Jedno kliknięcie to jeden punkt. Dziennie z jednego komputera można oddać trzy głosy na tę samą kandydatkę.

Trzeci sposób: za pośrednictwem Facebooka. W tym przypadku jedno kliknięcie to nadal 1 punkt. Ale dzienny limit kliknięć ze swojego konta na wybraną kandydatkę to 1 głos. Plebiscyt będzie trwał do 3 marca br. Kandydatka, która dostanie najwięcej punktów, dostanie tytuł Najbardziej Wpływowej Kobiety 2015, a 10 pierwszych pań otrzyma statuetki. Ogłoszenie wyników odbędzie się na uroczystej gali w klubie Creator we Wrocławiu.

Zapraszamy do zabawy. Zgłaszajcie pierwsze kandydatury i głosujcie!

Czytany 8473 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 luty 2015 11:14