wtorek, 27 styczeń 2015 08:44

Szkolenie „Sprawozdanie finansowe bez tajemnic. Analiza danych zawartych w sprawozdaniu finansowym.”

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 lutego 2015 r. podczas całodniowego szkolenia eksperci BSO Outsourcing przedstawią szczegółowo proces przygotowania sprawozdania finansowego oraz nauczą, jak analizować poszczególne dane finansowe zawarte w rocznym raporcie. Zdobyta wiedza teoretyczna zostanie ugruntowana serią zadań praktycznych w trakcie części warsztatowej.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • szczegółowe zapoznanie się z procesem przygotowania rocznego raportu finansowego, począwszy od procedury zamknięcia roku obrotowego, aż po omówienie podstawowych i uzupełniających elementów sprawozdania,

  • nabycie umiejętności interpretacji zawartych w raporcie danych liczbowych i wykorzystania wniosków do podejmowania decyzji rynkowych.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz karta zgłoszenia znajdują się w załączonym materiale. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Szkoleń BSO Prawo & Podatki. Do Państwa dyspozycji pozostaje:

Marzena Hełmecka

Tel. 71 346 70 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje podstawowe:

Temat: Sprawozdanie finansowe bez tajemnic. Analiza danych zawartych w sprawozdaniu finansowym.

termin szkolenia: 17.02.2015, 9:00 - 16:00

miejsce: BSO Prawo & Podatki, ul. Rzeźnicza 32-33, IIp., 50-130 Wrocław

koszt udziału: 350 zł netto + 23% VAT  

Czytany 9285 razy