wtorek, 20 styczeń 2015 08:27

Zapraszamy do Szkoły Liderów Zmian „Change Masters” firmy Value Creation

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jesteś właścicielem firmy, menedżerem albo osobą odpowiedzialną za wdrażanie zmian i innowacji? Twoja firma zmaga się ze zmiennym otoczeniem i wypatruje nowych trendów oraz turbulencji? Jesteś osobą dla której liczy się skuteczność? Poszukujesz aktualnej, rzetelnej wiedzy oraz nowych metod zarządzania zmianą?

Zapraszamy do Szkoły Liderów Zmian „Change Masters” firmy Value Creation. Szkoła Liderów Zmian „Change Masters” oferuje praktyczne przygotowanie do planowania, wdrażania i utrwalania zmian, a także budowy Systemu Zarządzania Zmianą w firmie z wykorzystaniem metod zarządzania zmianą opartych na dowodach (Evidence Based Change Management). W tworzeniu programu Szkoły wykorzystane zostało ponad 20-letnie doświadczenie menedżerskie i trenerskie jej twórców.

Obecną edycję Szkoły poprowadzą:

Jarosław Rubin – doktor nauk ekonomicznych, trener biznesu i konsultant zarządzania z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, założyciel i współwłaściciel Szkoły Zarządzania Zmianą firmy doradczo-szkoleniowej Value Creation. Absolwent studiów Executive MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Autor symulacji biznesowej z zakresu zarządzania zmianą "Change Masters". Prowadzi zajęcia dotyczące zarządzania zmianą oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym ze studentami studiów podyplomowych na wydziałach zamiejscowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu i w Poznaniu. Jest kierownikiem merytorycznym studiów "Psychologia w biznesie" na SWPS w Poznaniu. W swojej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 4000 osób. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach z zakresu zarządzania zmianami i zarządzania personelem.

oraz

Marek Szewczyk - trener biznesu, aktywny Executive Coach i menedżer sprzedaży, założyciel i współwłaściciel Szkoły Zarządzania Zmianą firmy doradczo-szkoleniowej Value Creation. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Certyfikowany trener i negocjator biznesu. Zanim został trenerem zdobywał doświadczenia jako handlowiec i menedżer w finansowych firmach korporacyjnych. Dzięki połączeniu tych doświadczeń z powodzeniem realizuje programy rozwoju i zarządzania zmianą w organizacji biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach z dziedziny motywowania pracowników, coachingu jako stylu zarządzania oraz zarządzania sprzedażą. Doradza międzynarodowym i polskim przedsiębiorstwom w zakresie zarządzania i sprzedaży, wspiera menedżerów kierujących działami Call Center. Jest autorem programów wykorzystujących naukę przez doświadczenie zarówno podczas szkoleń tradycyjnych jak i outdoor. Wydawca książek biznesowych i literatury faktu. Jako trener/konsultant realizował duże projekty rozwojowe dla kadry menedżerskiej i zespołów sprzedaży.

Edycję we Wrocławiu rozpoczynamy 25 - 26.02.2015.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Dla członków ZIG przewidujemy specjalne zniżki

Wystarczy wypełnić formularz i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkoła Liderów Zmian „Change Masters”

Value Creation

51- 605 Wrocław

Ul. Pilata 12/2

Tel. 602 605 952

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.zmiana.edu.pl

www.valuecreation.pl

www.facebook.com/SzkolaChangeMasters

Czytany 8619 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 styczeń 2015 08:44