wtorek, 16 grudzień 2014 09:08

30% rabatu na usługi księgowe. Oferta ważna tylko do 31.12. 2014 r.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30% rabatu na usługi księgowe. Zadzwoń! Dodatkowo miesiąc obsługi gratis!. KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA SPÓŁEK I GRUP KAPITAŁOWYCH. Prowadzimy księgi rachunkowe firm zgodnie z polskimi przepisami, w sposób umożliwiający raportowanie również według wymagań grup kapitałowych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

KADRY I PŁACE

Zadbamy o prawidłowe rozliczenia finansowe z pracownikami, prowadzimy na bieżąco akta osobowe pracowników, sporządzamy listy płac i rozliczenia z ZUS, rachunki do umów cywilno- prawnych.

NADZÓR KSIĘGOWY

Wspieramy merytorycznie wewnętrzne działy księgowe poprzez weryfikację ksiąg rachunkowych oraz nadzór nad personelem księgowym. Nasze wsparcie zapewnia ochronę przed negatywnymi skutkami błędów w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO

Błędna wartość aktywów i pasywów powoduje, że sami właściciele, a także partnerzy biznesowi nie znają faktycznej wartości spółki. Prawidłowo przygotowane sprawozdanie pozwoli uniknąć tego typu niezgodności i uwiarygodni pozycję przedsiębiorstwa na rynku.

WYBIERZ RODZAJ USŁUGI, KTÓRY JEST CI POTRZEBNY I ZADZWOŃ

Joanna Szpakowska

kierownik zespołu księgowego BSO Outsourcing.

tel. +48 71 346 70 70

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta ważna do 31.12.2014 r.

* dotyczy usługi księgowości finansowej, kadr i płac oraz nadzoru księgowego przy umowie na minimum 12 miesięcy

 

 

 

 

Czytany 8794 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 grudzień 2014 09:19