środa, 26 listopad 2014 12:16

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych eksportem

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy  Państwa do udziału w bezpłatnym spotkaniu z modułami szkoleniowymi dotyczącym tematyki eksportowej. Dnia 3 grudnia 2014 roku w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej przedsiębiorcy zainteresowani eksportem lub myślący o eksportowaniu będą mogli dowiedzieć się m.in. o wpływie różnic kulturowych na biznes na przykładzie kilku wybranych krajów. Poniżek przedstawiamy dokładniejsze informacje. 

W trakcie szkolenia poruszone zostaną zagadnienia takie jak:

1. Trening interkulturowy w praktyce  -  zawieranie transakcji w krajach o innych kulturach biznesowych – na przykładzie Szwecji, Danii, Kazachstanu i Turcji.

2. Prawo międzynarodowe w praktyce - jak odpowiednio przygotować się do transakcji międzynarodowej, na co zwrócić uwagę.

Trenerzy prowadzący szkolenia, to wieloletni praktycy biznesu. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych działalnością eksportową chcących uzyskać praktyczne wskazówki w zakresie rozpoczęcia sprzedaży na rynkach zagranicznych. 

ORGANIZATORZY

Całe spotkanie jest organizowane przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające w strukturach Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. wraz z EuroSpektrum s.c.

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA

Spotkanie odbędzie się:
3
  XII 2014r. w Centrum Biznesowo - Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej we Wrocławiu. 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja uczestników poprzez formularz online. W celu rezerwacji miejsc prosimy o wypełnienie formularza  zgłoszeniowego:  http://tnij.org/8k2lakc lub kontakt pod nr tel. 71 733 69 95 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIĘCEJ INFORMACJI: 

Więcej na temat całego wydarzenia przeczytają Państwo tutaj: http://export-experts.pl/pl/coie_12_2014/ oraz w załączniku.

Czytany 8555 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 listopad 2014 12:36