wtorek, 18 listopad 2014 11:44

"Działania wspierające transformację energetyczną, ochronę klimatu i rozwój gospodarczy w gminach"

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Wydział Gospodarki - organizuje międzynarodową konferencję pt. „Działania wspierające transformację energetyczną, ochronę klimatu i rozwój gospodarczy w gminach” w dniu 25.11.2014 r. oraz warsztaty pt. „Jak przygotować i wdrożyć dobry projekt energetyczny?” w dniu 26.11.2014 r. whotelu Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu. Konferencja i warsztaty realizowane są w ramach projektu „ENERGYREGION - Efektywny rozwój rozproszonej energetyki odnawialnej w połączeniu z konwencjonalną w regionach” jako przedsięwzięcia kończące realizację tego projektu.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń między przedstawicielami gmin, przedsiębiorstw użyteczności publicznej lub spółdzielni i innych podmiotów związanych z lokalną energetyką w Europie Środkowej. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak radzić sobie z różnymi aspektami w dziedzinie włączania odnawialnych źródeł energii do istniejących systemów energetycznych i promowania efektywności energetycznej w swoich społecznościach.

Główną ideą konferencji jest prezentacja najlepszych osiągnięć projektu ENERYREGION wraz z przykładami i realnymi rozwiązaniami ukierunkowanymi na wzrost produkcji czystej energii i poparcia lokalnych społeczności dla projektów energetycznych. Udział w konferencji i w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie  z j. angielskiego na j. polski i z j. polskiego na j. angielski.Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem 61 882 43 51 do dnia 21.11.2014 r. W załączeniu:

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie z programem konferencji i warsztatówWięcej informacji o projekcie ENERGYREGION można znaleźć na stronie: www.energy-region.eu. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem

Barbara Słociak

Dział Programów Gospodarczych

Wydział Gospodarki

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

tel.71/776 93 10

ul.Mazowiecka 17 p.4006

Czytany 8798 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 listopad 2014 12:07