Wydrukuj tę stronę
środa, 12 listopad 2014 09:15

Spotkanie pacjentów wyleczonych

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spotkania Pacjentów Wyleczonych z choroby nowotworowej są cykliczną imprezą, organizowaną przez fundację ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Co roku te uroczyste gale  gromadzą setki dzieci, którym udało się wygrać trudną i długą walkę o zdrowie. Tym samym są to niezwykle radosne uroczystości, które dla wyleczonych oznaczają triumf życia nad chorobą, a małym pacjentom, którzy jeszcze nie zakończyli swojej terapii, dają wiele nadziei i siły w dalszej walce z rakiem

Każdego roku staramy się, by nasze uroczystości były świadectwem możliwości pokonania choroby nowotworowej, dlatego tradycją są już odbywające się podczas imprezy spotkania dawców i biorców szpiku, a także obecność znakomitych osobistości ze świata mediów, sportu czy filmu. Podczas ostatniej gali pojawił się u nas Maciej Stuhr, w tym roku z przyjemnością gościć będziemy Martynę Wojciechowską.

Zawsze z ogromną radością organizujemy Spotkania Pacjentów Wyleczonych, jest to bowiem niezwykle ważna uroczystość dodająca wiele optymizmu naszym podopiecznym. Jednak aby umożliwić organizację tych spotkań, fundacja z ufnością zwraca się do serdecznych i zaprzyjaźnionych firm z prośbą o pokrycie choćby części kosztów, organizacyjnych, w które m.in. wchodzi wynajęcie sali, zapewnienie ciepłego posiłku dla kilkuset osób, oprawy technicznej, ofiarowania  paczek świątecznych  itp.          

Dzięki uprzejmości wielu osób, fundacja uzyskuje rabaty na w/w usługi, jednak w dalszym ciągu koszty przez nas ponoszone znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe. W zamian za dar finansowy, proponujemy szereg możliwości promocyjnych podczas imprezy; od ekspozycji stanowisk i roll-upów aż po serdeczne podziękowania ze sceny. Jesteśmy otwarci także na Państwa sugestie. Dla nas każda złotówka ma znaczenie.

Spotkanie Pacjentów Wyleczonych z choroby nowotworowej odbędzie się w godzinach 15.00 – 19.30 w Sali kinowej Era Nowe Horyzonty  13 grudnia 2014 r.

Oczywiście zapraszamy Państwa serdecznie na całe wydarzenie, mamy nadzieję, że zechcą Państwo wziąć udział w tej radosnej uroczystości i celebrować ją wspólnie z nami.

Z góry dziękując za odpowiedź, łączę wyrazy szacunku,

Agnieszka Aleksandrowicz

Prezes Zarządu Fundacji

,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową

Czytany 8918 razy
Rafał Różewicz

Najnowsze od Rafał Różewicz