środa, 08 październik 2014 08:45

Zaproszenie - Konferencja Alior Private i Forbes - Sukcesja z Sukcesem

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Alior Bank Private Banking oraz miesięcznika Forbes zapraszamy na ogólnopolską konferencję temat sukcesji pt. "Sukcesja z sukcesem". W panelach dyskusyjnych zasiądą m.in: przedsiębiorcy, którzy już przeprowadzili proces sukcesji oraz beneficjenci transferu międzypokoleniowego (Marcin Ochnik, Andrzej Dużyński), przedstawiciele kancelarii prawnej i podatkowej (dr I. Ożóg z partnerami), psycholog biznesu (Dariusz Duma), przedstawiciele Banku (Radosław Piotrowski). Panel poprowadzi: p.o. redaktora Naczelnego Forbes - Jacek Pochłopień.

Sukcesja nie jest jednorazowym wydarzeniem, to przemyślany i zaplanowany proces stopniowego przekazywania majątku, do którego należy się bardzo starannie przygotować i wziąć pod uwagę kilka aspektów, m.in. bariery psychologiczne, prawne i kulturowe, które warto rozważyć i zaplanować.

 

  • Termin: 09.10.2014, godziny: 14:30- 19:00;
  • Miejsce: Hala Ludowa Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe,
  • Temat: "Sukcesja z sukcesem",
  • Współorganizatorzy i Partnerzy Merytoryczni: Forbes i Alior Bank
  • Tematyka konferencji: sukcesja, przedstawienie problemów związanych z sukcesją, uświadomienie przygotowania się do tego procesu, narzędzia dedykowane sukcesji,

 

Dodatkowo: Afrykarium.

Przed konferencją serdecznie zapraszamy do zwiedzenia Afrykarium we Wrocławskim ZOO. Po samym Afrykarium będą nas prowadzali gospodarze tego miejsca oraz osoby , które bezpośrednio przyczyniły się do jego sukcesu. Prosimy o obecność o godzinie 12.45.

RSVP. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie proszę o potwierdzenie obecności do 08.10.2014 (środa) godz. 15.

Czytany 5486 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:28