Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
czwartek, 02 październik 2014 12:37

Relacja ze śniadania z Impel Wrocław

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kilka miesięcy po zdobyciu historycznego wicemistrzostwa Polski przez siatkarską drużynę kobiet Impel Wrocław pod wodzą Tore Aleksandersena, dnia 2 października w Centrum Biznesowo - Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Śniadań biznesowych” – tym razem ze wspomnianym, srebrnym teamem.

Licznie zgromadzoną publiczność, pośród której nie zabrakło legendy wrocławskiej siatkówki – Władysława Pałaszewskiego, przywitał Prezes Zarządu ZIG – Marek Pasztetnik, który następnie oddał głos Robertowi Skrzyńskiemu – znanemu komentatorowi sportowemu, prowadzącemu  spotkanie. Pierwszym punktem śniadania była więc rozmowa Roberta Skrzyńskiego z Jackiem Grabowskim – Prezesem Impel Volleyball Wrocław SA, który opowiedział o drodze zespołu do wspomnianego sukcesu.

Według Jacka Grabowskiego receptą na sukces jest przede wszystkim talent do pracy w zespole – co w przypadku piłki siatkowej, jest rzeczą kluczową, a tym samym ważniejszą niż ciężka praca, przynosząca wyniki głównie w sportach indywidualnych. Jednocześnie na ostateczny rezultat składa się wiele cech, przede wszystkim psychologicznych. Wiara w sukces, ambicja (jednakowoż nie chorobliwa), wytrwałość i opanowanie stanowią o sile jednostek, a co za tym idzie – całego zespołu. Rolą trenera jest z kolei wydobycie z każdej zawodniczki wszystkiego, co najlepsze.

Po rozmowie nastąpiła natomiast długo oczekiwana prezentacja zawodniczek na nadchodzący sezon 2014/2015, która rozpoczęła się od zaprezentowania twarzy klubu  i kapitana – Joanny Kaczor. Oprócz zawodniczek gromkimi brawami przywitano również ojców sukcesu wrocławskich siatkarek– członków sztabu szkoleniowego, z pierwszym trenerem Tore Aleksandersenem na czele. Następnie głos zabrał Józef Biegaj – Wiceprezes Zarządu Impel Wrocław, który życzył zawodniczkom i sztabowi szkoleniowemu jeszcze lepszego wyniku w nadchodzącym sezonie – czyli mistrzostwa Polski.

Niewątpliwym smaczkiem dzisiejszego spotkania było również uroczyste przekazanie na ręce Prezesa Jacka Grabowskiego kluczy do dziewięciu samochodów Mercedes-Benz klasy A przez Jacka Jurgielańca – Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego  Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z.o.o.

Po prezentacji nadszedł czas dla fotoreporterów i dziennikarzy, którzy wzięli udział w krótkiej konferencji prasowej, zakończonej, jak zawsze smacznym poczęstunkiem, przygotowanym dla wszystkich osób uczestniczących w  śniadaniu.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:

Czytany 9300 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:28

Galeria

{gallery}235{/gallery}