wtorek, 30 wrzesień 2014 08:32

Odpowiedzialność w biznesie źródłem rozwoju Twojej firmy

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uprzejmie informujemy, że Centrum Doskonałości dla Zrównoważonego Rozwoju ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w nadchodzącej konferencji pt. "Odpowiedzialność w biznesie źródłem rozwoju Twojej firmy". Konferencja odbędzie się w dniu 28 października 2014 r. o godz. 9.00 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i poświęcana jest Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) – jednej z wiodących koncepcji strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem.

 

Wezmą w niej udział firmy, organizacje i instytucje, które zaprezentują alternatywne, a przy tym nowatorskie rozwiązania w metodach zarządzania przedsiębiorstwem w kontekście Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

 

CSR jest jedną z wiodących obecnie koncepcji zarządzania, pozwalającą na budowanie trwałych relacji z pracownikami i otoczeniem  (klienci, partnerzy biznesowi, środowisko naturalne oraz społeczność lokalna).

 

Do głównych tematów konferencji należą:

 

  • Projektowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dzięki współpracy nauki i biznesu(Wrocławskie Centrum Badań);
  • Zarządzanie innowacjami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (Agencja Rozwoju Innowacji);
  • Formy wsparcia finansowego dla realizacji nowych projektów- Jeremie 2014’  ( Polska Fundacja Przedsiębiorczości);
  • Kształtowanie etycznych relacji biznesowych (Towarzystwo Biznesowe);
  • Kierunki i metody rozwoju pracowników- (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Wśród prelegentów znajdą się takie organizacje, jak: Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Agencja Rozwoju Innowacji, Towarzystwo Biznesowe, Powiatowy Urząd Pracy, Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz The Sustainers, firma zajmująca się doradztwem w obszarze CSR.

 

Dopełnieniem konferencji będą warsztaty  o następującej tematyce:

 

  • na co zwrócić uwagę, aby nie trwonić pieniędzy na działania nieadekwatne do potrzeb firmy i otoczenia,
  • jakich narzędzi używać, by tworzyć rozwiązania adekwatne do potrzeb,
  • w jaki sposób łączyć społeczną odpowiedzialność z rozwojem  przedsiębiorstwa.

Zajęcia poprowadzą m.in. Łukasz Makuch, prezesa zarządu The Sustainers, doświadczony doradca w obszarze CSR w firmie PricewaterhouseCoopers, twórca konkursu Liderzy Zrównoważonego Rozwoju organizowanego przez PwC i magazyn Forbes oraz redaktor licznych publikacji dla Harvard Business Review, a także Katarzyna Sapa, prezes Agencji Rozwoju Innowacji, trenerkabiznesu ze specjalizacją w zakresie zarządzania strategicznego, komercjalizacji innowacji i zarządzania zespołami innowacyjnymi. 

Opłata konferencyjna wynosi 170 zł (do 10 października, potem 190 zł) i obejmuje koszt: wyżywienia (obiad i catering w przerwach), koszty materiałów konferencyjnych oraz udziału w warsztatach. Szczegółowe materiały oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie: www.ue.wroc.pl 

Informacji dodatkowych udziela

 

  • Marika Szymańska:  tel. 665 728 797, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przemysław Wołczek: tel. 604-139-426, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączniku:

 

Czytany 8849 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:18