wtorek, 30 wrzesień 2014 08:01

Szkolenie prawne: Rodzaje umów w procesie zatrudnienia. Ujęcie księgowe. Obciążenia publiczno-prawne.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się 16 października 2014, w godz. 9.00 – 16.00 przu ul. Świdnickiej 39 we Wrocławiu. Pozwoli ono Państwu zapoznać się z charakterem prawnym umów z pracownikami oraz umów cywilnoprawnych i wynikającymi z ich stosowania obciążeniami publiczno-prawnymi. Mając pełną wiedzę na temat korzyści i zalet wynikających z danej formy zatrudnienia, znając jej wady oraz obciążenia publiczno-prawne płynące z jej zastosowania, będziecie mogli Państwo odpowiedzialnie kształtować politykę zatrudnienia w swojej firmie.

Pełny plan szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie:

http://prawoipodatki.bramorski.pl/index.php/pol/Szkolenia/Szkolenia-otwarte/Rodzaje-umow-w-procesie-zatrudnienia

Prelegent

mec. Barbara Wawrzyniak, radca prawny Kancelaria BSO Prawo & Podatki.

Joanna Szpakowska, księgowa, BSO Outsourcing

 

Promocja! Wszyscy członkowie Zachodniej Izby Gospodarczej, którzy w terminie 7.10 – 10.10.2014 r. dokonają zgłoszenia udziału w szkoleniu „Rodzaje umów w procesie zatrudnienia” zapłacą za udział w szkoleniu jednej osoby tylko 350 zł netto. Niższa cena obowiązuje tylko w wyznaczonym terminie.

 

Zapraszamy. Wszelkie pytania w sprawie udziału w szkoleniu prosimy kierować do:

Marzena Hełmecka, Dział Szkoleń BSO Prawo & Podatki, Tel. 71 346 70 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 10719 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 12:17