wtorek, 09 wrzesień 2014 11:28

10 Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową 10 Aukcję Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA, która odbędzie się w sobotę 27 września o godz. 19:00 w budynku Sky Tower we Wrocławiu. Na czerwcowej aukcji będą przedstawione dzieła wielu uznanych młodych artystów, w tym prace Grzegorza Klimka, Violi Tycz, Marcina Painty, Anny Sikory, Lenki Kubicy i wielu innych.

Ze względu na wyjątkowy charakter tej aukcji zaplanowaliśmy kilka atrakcji. Pierwsza, którą możemy Państwu zdradzić to miejsce aukcji - punkt widokowy na 49 piętrze Sky Tower. W związku z ograniczoną liczbą osób mogących jednocześnie przebywać na punkcie widokowym, prosimy o elektroniczną rejestrację przez stronę: http://www.wda.dnagallery.pl/jak-licytowac. 

Jedynie pierwsze 50 osób będzie miało możliwość osobistego wzięcia udziału w aukcji. Pozostałe osoby będą proszone o złożenie zlecenia licytacji, formularz do pobrania tutaj: 

http://www.wda.dnagallery.pl/zlecenie-licytacji.pdf

Wszystkie prace można oglądać na wystawie przedaukcyjnej w Galerii DNA od 20 września oraz na stronie www.da.dnagallery.pl

Plakat znajdziecie Państwo w załączniku:

 

Z poważaniem,

Zespół Domu Aukcyjnego DNA

(I piętro Sky Tower)

ul. Powstańców Śląskich 95

53-332 Wrocław

tel. 71 797 80 78

Czytany 9912 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 30 wrzesień 2014 10:44