Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
środa, 27 sierpień 2014 11:55

ZAPROSZENIE - Targi Pracy 12 września 2014 r.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy przyjemność zaprosić Pracodawców do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy,  organizowanych przez Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław, które odbędą się 12 września 2014 r. w godz. 9.00 - 14.00  przy ul. Glinianej 20-22.

Targi adresowane są do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy w swojej siedzibie na terenie Wrocławia i Powiatu Wrocławskiego.

Udział w Targach umożliwi Państwu pozyskanie do pracy osób planujących zmianę miejsca zatrudnienia, aktywnych bezrobotnych, studentów oraz absolwentów szkół wyższych i średnich.Pracodawcy, którzy planują zatrudnienie w dłuższej perspektywie, będą mieli okazję do budowy bazy danych kandydatów.

Udział w Targach, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających, będzie całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoiska wystawiennicze, gwarantujemy dobrą organizację i promocję imprezy, którą będziemy realizować w lokalnych mediach, internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych.

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, oczekujemy na deklaracje uczestnictwa, które przyjmujemy do dnia 3 września br. 

WAŻNE: Mając na uwadze interes osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Wrocław, zastrzegamy sobie możliwość zaproponowania udziału w Targach Pracy w pierwszej kolejności tym pracodawcom,

którzy zatrudniają pracowników bezpośrednio we własnej siedzibie na terenie Wrocławia i Powiatu Wrocławskiego, a ponadto zgłoszą do bazy PUP Wrocław posiadane obecnie oferty pracy

(liczba zgłoszonych ofert będzie miała wpływ na kwalifikacje do udziału w Targach).

Czytany 9711 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 sierpień 2014 12:43

Galeria

{gallery}200{/gallery}