Świadomy Coach - czyli jak pogłębić swoją samoświadomość, jak efektywnie pracować z klientem i na tym wszystkim zarobić? 100% dofinansowane

Do udziału w szkoleniach zapraszamy właścicieli i pracowników z firm z woj. dolnośląskiego. Projekt jest skierowany wyłącznie do kobiet.

Kryteria udziału w projekcie, wymagane od firm i pracowników:

  • firma należy do sektora mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw
  • firma posiada struktury organizacyjne na terenie województwa dolnośląskiego
  • firma nie skorzystała z pomocy w ramach POKL na szkolenia objęte zasadami pomocy publicznej, w tym de minimis.
  • pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę lub jest właścicielem przedsiębiorstwa pełniącym w nim funkcje kierownicze lub wspólnik/ partner
  • miejscem wykonywania pracy jest teren woj. dolnośląskiego

Osoby zainteresowane szkoleniem proszę o kontakt mailowy. Proszę również o przesłanie w załączniku dokumentu rejestrowego firmy (CEIDG lub KRS).

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warsztaty managerskie 21-22 października 2014

 

Zapraszamy na 3 edycję warsztatów managerskich "Efektywny manager" które odbędą się 21 i 22 października 2014 r. w Zachodniej Izbie Gospodarczej we Wrocławiu. Program warsztatów został wzbogacony o elementy szkoleniowe tj. zarządzanie sytuacyjne, rozmowy delegujące z pracownikami, umiejętną pracę z pracownikami na różnym etapie ich rozwoju, stosowanie narzędzi coachinowych w pracy operacyjnej.

Szczegóły: http://sk-training.pl/warsztat-rozwojowy-efektywnosc-managerska/

"Unijne pieniądze na start"

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego przygotowuje kolejną bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców. Pod hasłem „Unijne pieniądze na start” eksperci spotkają się z przedstawicielami „młodych” firm we wtorek, 23 września w Zachodniej Izbie Gospodarczej we Wrocławiu.

 

Szczegóły wraz z załącznikami w zakładce "Wydarzenia"

Skuteczna menadżerka

 

 

REKRUTACJA TRWA

tel. +48 71/795-06-56

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bezpłatne kursy dla osób pracujących 50+

Po raz kolejny Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości z Poznania, kieruje do mieszkańców woj. dolnośląskiego, propozycję wzięcia udziału w bezpłatnych kursach.

W ramach tej inicjatywy, zrealizowane zostaną szkolenia, które mają ułatwić 72 osobom nabycie, podniesienie lub uzupełnienie posiadanych już kwalifikacji zawodowych. Projekt gwarantuje uczestnikom zestaw materiałów szkoleniowych, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu.Tym razem kursy przeznaczone są dla osób pracujących w wieku od 50 do 64 roku życia.

Oferujemy szkolenia z branż tzw. "białych" i "zielonych" miejsc pracy, które zakończą się możliwością uzyskania przez Uczestników Projektu powszechnie uznawanych certyfikatów i uprawnień: Audyt energetyczny i świadectwo energetyczne (z uprawnieniami na audytora energetycznego z wpisem do Krajowej Agencji Poszanowania Energii) oraz Opiekun osób starszych (dla najlepszych możliwość zdania egzaminu, przeprowadzonego w OKE i zakończonego powszechnie uznawanym certyfikatem Opiekuna Medycznego).

Projekt ma na celu podnoszenie kwalifikacji kadr w zawodach, na które w najbliższych latach będzie rosło rynkowe zapotrzebowanie. Ponadto Indywidualne poradnictwo psychologiczno-terapeutyczne dla kobiet oraz Coaching - zajęcia z doradcą edukacyjno - zawodowym. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 511

942497 i 661422375. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej projektu: www.50plus.fundacjarozwoju.org.pl